www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1132998
lejárt

Érdekel a számok világa? Szívesen belelátnál egy leányvállalt pénzügyi világába?

Informatikával, formatervezéssel és marketinggel foglalkozó partnercégünk, keres pénzügyi osztályukra pénzügyi asszisztens pozícióba diák munkaerőt.

További információért görgess lejjebb!

Feladatok:

  • Pénzügyi osztályon dolgozók munkájának segítése
  • Pénzügyi feladatokkal járó adatok feldolgozása rögzítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő aktív/passzív hallgatói jogviszony pénzügyi területen

Munkaidő: Hétfő és péntek között normál irodai munkarendben  heti minimum 30 óra vállalás

Amit kínálunk

  • Pénzügyi területen releváns tapasztalat szerzés
  • Tanulmányok befejezését követően főállásban történő elhelyezkedés lehetősége
  • Bruttó 1177 Ft/óra

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon vagy e-mail címen: +36 70 452 3338; E-mail cím megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!