www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 129 napja lejárt

Budapesten működő, járóbeteg-ellátással foglalkozó magánklinika irodai feladatokhoz

PÉNZÜGYI ASSZISZTENST

keres.

A magán-egészségügyi szektorban sok éves múltra visszatekintő intézményünk számos területen, nem OEP-finanszírozott járóbeteg-szakellátást nyújt, valamint egyéb egészségügyi szolgáltatásokat kínál budapesti rendelőiben.

Amit kínálunk:

  • Heti 40 órás, határozatlan idejű munkaviszony
  • Piacképes juttatási csomag, biztos anyagi háttér,
  • Cafeteria,
  • Kellemes munkakörnyezet,
  • Lelkes, befogadó csapat

A pozícióról (feladatok):

  • Bejövő és kimenő számlák rögzítése
  • Általános pénzügyi adminisztráció, nyilvántartások vezetése
  • Könyvelési anyag összekészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a könyvelőcéggel
  • Kimenő és bejövő posták kezelése, iktatás, irattározás
  • Partneri elszámolások elkészítése, kapcsolattartás
  • Számlák alaki és tartalmi elemeinek ellenőrzése
  • Pénztárkezelés, pénztárjelentések elkészítése
  • Banki ügyintézés személyesen és internetbankon keresztül
  • Statisztikák készítése
  • Dokumentációs rend felállítása és biztosítása
  • Ügyvezető munkájának támogatása
  • Vendégek, ügyfelek fogadása, számlák kiállítása (alkalmanként)

Elvárások:

  • Minimum középfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Lelkes, proaktív személyiség,
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Önálló munkavégzés, képesség és igény a kifejezetten precíz munkavégzésre
  • Irodai szoftverek készségszintű ismerete

Előny:

  • Egy idegen nyelv – elsősorban angol – társalgási szintű ismerete.
  • Alapszintű jogi ismeretek

Munkavégzés helye: Budapest, XIII.kerület

A fényképes önéletrajzokat a lenti e-mail címre várjuk 2017. január 14-ig!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő