www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 272 napja lejárt

III. kerületi nagykereskedelmi cég keres

Pénzügyi asszisztenst

A munkakör az alábbi feladatokat tartalmazza:

  • Szállítói számlák ellenőrzése, kontírozása, könyvelése
  • Egyéb könyvelési feladatok ellátása (vegyes könyvelés, bank stb.)
  • Könyvviteli zárásokban való segítségnyújtás
  • Készpénzforgalom, házipénztár ellenőrzése
  • Pénzügyi egyeztetések készítése
  • Pénzügyi levelezések bonyolítása

A munkatárssal szembeni elvárások:

  • Minimum 2 éves releváns gyakorlat
  • Mérlegképes könyvelői vagy felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (különösen MS Office)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Kiegyensúlyozott, határozott személyiség

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó munkahelyi légkör
  • Hosszútávú, tervezhető munkalehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet

  • Fényképes szakmai önéletrajzát jövedelem igény megjelöléssel várjuk.

Társaságunk tevékenységét megtekintheti a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő