www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 281 napja lejárt

Elvárások

  • Legalább gazdasági középfokú végzettség
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Magasfokú önállóság

Feladatok:

  • Házipénztár kezelése
  • Kimenő számlák kiállítása,
  • Kimenő és bejövő számlák rögzítése, feldolgozása
  • Megrendelések kezelése
  • Könyvelővel való kapcsolattartás
  • Irodaszerek rendelése
  • Kollégákkal való pénzügyi elszámolás
  • Fénymásolás, fax és telefonok kezelése
  • Kimenő és bejövő levelezések, számlák lefűzése, nyilvántartása
  • Általános ügyintézés (bank, posta stb..)
  • Kintlévőségek kezelése
  • Bevallások elkészítése (pl. Intrastat)
  • Nyilvántartások vezetése
  • Hibabejelentések kezelése és teljes körű ügyintézése
  • Egyéb általános irodai feladatok

Előny

  • Könyvelői végzettség vagy könyvelő irodában szerzett tapasztalat
  • Kulcs Soft Ügyvitel ismerete
  • Angol nyelvtudás

 Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezés: e-mail-ben a lenti e-mail címen.

A nyelvtudást és az Excel tudást az állásinterjún teszteljük.
Az önéletrajzokat a megadott e-mail címre várjuk a fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő