www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.01.23.
Jelentkezési határidő: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1094948

Multinacionális gyártó partnerünk keres új pénzügyi asszisztens kollégákat azonnali kezdéssel részmunka időben

Feladatok:

- beérkező számlák kontírozása és könyvelése
- adóbevallások előkészítése
- főkönyvi számlák egyeztetése
- tárgyi eszközök nyilvántartása és könyvelése
- statisztikai és egyéb jelentések készítése
- részvétel az időszakos számviteli zárási folyamatokban

Elvárások:

- felső- vagy középfokú gazdasági végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok
- középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- rugalmas, szolgáltatás központú attitűd
- jó kommunikációs készség, erős problémamegoldó képesség
- tanulási, fejlődési hajlandóság

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján