www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 203 napja lejárt

Bérbeadással foglalkozó multinacionális cég magyarországi leányvállalata részmunkaidős munkatársat keres pénzügyi asszisztensi pozícióba.

Pozíció jellemzői:

  • A logisztikai területtel valamint a vámügynökkel együttműködve a vámnyilvántartások naprakész vezetése.
  • 4 órás részmunkaidő

Főbb feladatok:

  • szervizmunkalapok ellenőrzése, feldolgozása,
  • Saját és idegen eszközök vámstátuszának nyilvántartása, kapcsolódó határidők és értékhatárok figyelése
  • Bejövő és kimenő szállítmányok vámkezelési adatainak előkészítése és a vámkezelést követően azok rögzítése a nyilvántartó szoftverben
  • Utólagos módosítások esetén a kapcsolódó vámkezelések módosításának kezdeményezése
  • Vámszoftver bevezetésében való részvétel: a követelményeknek való megfelelés tesztelése tesztterv és a napi gyakorlat szimulációja alapján,
  • Vámfolyószámla egyeztetése
  • Kisegítő feladatok ellátása az ellenőrzések során
  • Egyéb – jellemzően HR - részfeladatok ellátása (bérszámfejtés előkészítésében való részvétel, szabadság-nyilvántartás vezetése, bejelentések elkészítésében való részvétel, stb.)
  • Részvétel a havi zárásokban

Követelmények:

  • Alapfokú angol nyelvtudás (a nemzetközi szállítmányok dokumentációján való eligazodás miatt)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office), a Navision rendszer vagy egyéb ERP ismerete előny
  • 1-3 éves számviteli/pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Megbízható, precíz, alkalmazkodó, tolerálja a változásokat
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol