www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 166 napja lejárt

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársakat keres az alábbi munkakörbe budaörsi, kecskeméti, nyíregyházi és pécsi telephelyére:

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Pénztár kezelés
  • Szállítmány elszámoltatás, gépkocsivezetők befizetéseinek kezelése
  • Gépkocsivezetők által befizetett összegek vevői folyószámlára való könyvelése
  • Számlák, szállítólevelek szkennelése a központi adatbázisba
  • A különböző szállítási dokumentumok előkészítése a központi könyvelés számára (szortírozás, sorba rendezés)
  • Folyószámla egyeztetés a telephelyhez kötött vevőkkel

Elvárások:

  • Érettségi, alap pénzügyi végzettség
  • Erős informatikai tudás, xls erős használata.
  • Pályakezdők is.

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős munkarend (napi 8 óra).
  • Feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások.
  • Szakmai képzések.
  • Támogató csapat.
  • Piacon ismert és elismert vállalati háttér.

Munkavégzés helye:
Szeged

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát a bérigény az alábbi e-mail címre a pozíció tárgyban történő megjelölésével.

Helyek Szeged
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő