www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 181 napja lejárt

Vezető webáruház

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

pozícióba
munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes körű adminisztráció
  • Bejövő számlák kezelése: tartalmi és számviteli ellenőrzése, előkészítése a könyvelésre, integrált programba való felvezetése, rendszerezése
  • Egyéb egyeztetések, ellenőrzések
  • Könyveléssel esedékesen egyéb osztályokkal való kapcsolattartás
  • Klasszikus irodai adminisztratív feladatok (iratkezelés, nyilvántartások vezetése, szükséges anyagbeszerzések megrendelése)

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Kiváló MS Office és Excel ismeret
  • Haladó szintű informatikai ismeretek
  • Megbízható, pontos adminisztráció
  • Stressz-tűrő képesség
  • Alkalmazkodó készség
  • Illedelmes kommunikáció, pontos levelezés
  • Önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás
  • Proaktív (előrelátóan cselekvő; felelősségteljes, önmagáért felelősséget vállaló) mentalitás
  • Fejlett problémamegoldó készség

Előny:

  • Integrált számítástechnikai rendszer ismerete (Datamagic)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület Kaszásdűlő

Munkakezdés: 2016. október 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, legyen kedves elküldeni fényképes önéletrajzát és fizetési igényét az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő