www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Vecsési telephelyű élelmiszerkereskedelmi cég  pénzügyi asszisztenst keres.

Feladatok:

  • szállítói számlák iktatása
  • havi számlázási folyamat támogatása
  • vevői számlák kiállítása
  • kintlévőség kezelés (fizetési felszólítások kiküldése, egyenlegközlők ellenőrzése, kapcsolattartás partnerekkel)

Elvárások:

  • szakirányú végzettség számviteli/pénzügyi, vagy gazdasági területen
  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
  • problémamegoldó, stressz- és monotonitástűrő képesség
  • rugalmasság, analitikus gondolkodásmód
  • felhasználói szintű MS Office

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Kezdés azonnal.

Munkavégzés helye Vecsés
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest, Budapest