www.cvonline.hu

Pénzügyi Asszisztens

  • A hirdetés 385 napja lejárt

A Diebold cégcsoport több mint 150 éves múlttal rendelkezik, stabil és versenyképes résztvevője a pénzügyi önkiszolgáló megoldások és biztonsági rendszerek piacának, több kontinensen működő gyáregységekkel, közvetlen és közvetett kereskedelmi- és szervízhálózattal.
Az amerikai multinacionális cég gyáli leányvállalata - mely az ATM automaták gyártásért, összeszerelésért és kiszállításáért felel - most új munkatársat keres 1 éves határozott időre az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • bejövő számlák nyilvántartása és nyomon követése
  • megrendelések pénzügyi teljesülésének nyomon követése
  • házipénztár kezelése
  • speciális készletmódosítások elvégzése
  • eseti jelentések összeállítása a pénzügyi vezető számára
  • havi állandó riportok elkészítése

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • középfokú szakirányú, illetve felsőfokú végzettség
  • angol nyelvismeret elsősorban írásban
  • Excel magabiztos használata

Előny:

  • könyvelési ismeretek

Egyéb készségek:

  • precíz, pontos munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó együttműködési készség
  • rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra

Munkavégzés helye:

  • Gyál (közvetlen Budapest mellett, a Prologis Ipari Park területén)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Gyál
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol