www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1070859

Szemüveglencseforgalmazással foglalkozó multinacionális vállalat számára a keresünk nappali tagozatos diák munkatársat.
Feladatok:

  • Főkönyvi könyvelés
  • Analitika-főkönyv egyeztetés (Cobra, Oravle, SAP)
  • Import tábla-nyilvántartás
  • Bejövő számla-ellenőrzés
  • Készlet bevételezés, ellenőrzés
  • Tárgyieszköz-beszerzés, dokumentálás, statisztikák
  • Egyéb irodai adminisztráció

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony gazdasági szakon
  • Minimum 1 éves jogviszony vállalása a cégnél
  • Minimum alapfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Jó logikai és problémamegoldó készség

Juttatások:
  • Fizetés bruttó 900 forint/óra
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Szakmai fejlődési és karrierlehetőség
  • Multinacionális munkakörnyezet

Nyelv:
  • Angol

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest