www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 397 napja lejárt

Feladatok

  • Banki átutalások előkészítése;

  • Tranzakciók lekönyvelése a bankszámlakivonatok alapján

  • Bankszámlakivonatok nyilvántartásainak kezelése, iktatása

  • Napi, heti, havi, eseti riportok készítése

  • Okmányos ügyletek előkészítése, nyomonkövetése, rögzítése

  • Szállítók, vevők adatainak frissítése

  • Havi zárási munkálatokban való részvétel

  • Kapcsolattartás bankokkal, vevőkkel, szállítókkal, központtal

Elvárások

  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) gazdasági végzettség

  • Középfokú angol nyelvtudás

  • Pályakezdő vagy 1 éves munkatapasztalat

Egyéb információ

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag

  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Helyek Fejér
Kategória -