www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Pénzügyi asszisztens

Hozzáadva: 2017.08.24.
lejárt

Backoffice csapatunk bővül, és új kollégájukat keressük!

A számok emberének mondod magad? Be is bizonyítanád? Ha úgy érzed, az alábbi munkát neked találták ki, jelentkezz és légy nálunk Pénzügyi asszisztens!

A SwiconGroup immáron egy bő évtizete a magyar informatikai piac meghatározó, dinamikusan fejlődő szereplője. Innovatív, személyre szabott üzleti szolgáltatásokat nyújt hazai és nemzetközi ügyfelei számára, partnereit folyamatosan növekvő számú IT-szakemberrel támogatja. Székhelye Budapest egyik legexkluzívabb modern irodaközpontjában, a Duna-parti Graphisoft Parkban található. A vállalat 2014 folyamán részt vett az AON Hewitt “Legjobb Munkahely” felmérésében, ahol nem csak az IT-szektor átlagánál, hanem a legjobb hazai munkahelyek többségénél is jobb eredményt ért el.

Pozíció leírás

  • Dokumentumok kezelése, számlák formai ellenőrzése, rendszerezése
  • Bejövő / kimenő számlák, teljesítésigazolások kezelése
  • Banki utalások kezelése
  • Pénzügyi csoport támogatása
  • Egyéb pénzügyi adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások
  • Minimum 1 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Értékelt kvalitások

Felsőfokú OKJ / egyetemi, főiskolai előny

Amit nyújtunk
  • Változatos, kihívást jelentő projektek
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, a legújabb technológiák használata
  • Piacvezető ügyfelek
  • Lendületes, fiatalos, klassz team
  • Feel-good fridge, rekreációs lehetőségek (pl. konzolparty)
  • Duna-parti, zöldellő munkakörnyezet
  • Az ország egyik legexkluzívabb és legszebb irodaközpontja (Graphisoft Park)

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió