www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 191 napja lejárt

A Walmark Kft.
az étrendkiegészítők piacának egyik legnagyobb szereplője fiatalos csapatába keres

pénzügyi asszisztens

munkatársat.

Pénzügyi asszisztens pozícióra jelentkezőkkel szemben támasztott követelmények:

  • szakirányú (gazdasági, pénzügyi) középfokú végzettség (képesített könyvelő, stb.)
  • legalább 1-2 év, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • alapos, precíz munkavégzés
  • jó terhelhetőség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek(Excel illetve könyvelési szoftver)
  • jó kapcsolatteremtő készség
  • mérlegképes könyvelői végzettség előny

Feladatok:

  • beérkező számlák iktatása
  • rendelések rögzítése, számlák kiállítása
  • kapcsolattartás a vevőkkel, képviselőkkel
  • egyéb könyvelési feladatok
  • egyeztetési, ellenőrzési feladatok(kintlévőség)
  • adminisztratív feladatok (EKÁER ügyintézés)

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria rendszer
  • Stabil, megbízható nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
Jelentkezés: a "Jelentkezés" gombon keresztül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő