www.cvonline.hu
Pénzügyi Asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.05.26.
Jelentkezési határidő: 2016.06.02.
Hirdetés azonosító: 1048651
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi, kereskedelmi szektorban tevékenykedő megbízónk számára keresünk új kollégát PÉNZÜGYI ASSZISZTENS munkakörbe, II.kerületi munkavégzéssel.

Feladatok:

- Utólagos pénzügyi elszámolások, számlák elkészítése az orvos látogatók instrukciói alapján
- Raktári elszámolás elkészítése orvos látogatók részére
- Készlethez kapcsolódó átadások kivitelezése az ügyviteli szoftverben
- Technikai raktárátadások kivitelezése
- Beszerzéshez kapcsolódó bevételezések rögzítése az ügyviteli rendszerben
- Havi leltáregyeztetés lefolytatása, ennek dokumentálása -
- Leltári eltérésekről kimutatás elkészítése könyvelők számára
- Berkező számla iktatási rendszerbe való feltöltése
- Bizonylatok kialakult rendszerben történő archiválása
- Garanciális folyamatok kivitelezése
- Vevői folyószámla elkészítése excel formátumban
- Vevőkkel történő egyeztetés folyószámlával kapcsolatban

Követelmények
Az ideális jelölt a következőkkel rendelkezik:

- 1,5/2 év hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat
- Gazdasági irányú végzettség
- Excel ismeret, magabiztos felhasználói szint
- Angol nyelvismeret előny

- Talpraesett, proaktív személyiség
- Precíz, pontos munkavégzés
- Lelkiismeretes, képes az önálló munkavégzésre

Amit a cég kínál:
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Versenyképes kompenzációs csomag
- Hosszú távú, biztos pozíció
- Szakmai fejlődési lehetőség