www.cvonline.hu

Pénzügyi Asszisztens

  • A hirdetés 233 napja lejárt

Feladatok:

  • A pénzügyi és számviteli munkatársak munkájának operatív támogatása
  • Szállítói számlák, pénzügyi bizonylatok utalás előtti kezelése, ellenőrzése
  • Pénzügyi kimutatások, nyilvántartások elkészítése, vezetése
  • Követeléskezelés
  • Egyéb pénzügyi, számviteli asszisztensi feladatok ellátása

Képzettségek, elvárások:

  • Pénzügyi és/vagy számviteli középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Min. középfokú szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Követeléskezelésben szerzett tapasztalat
  • Európai vagy hazai finanszírozású projektekben való aktív részvétel

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Próbaidőt követően határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal - fizetési igény megjelölésével - a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő