www.cvonline.hu

Pénzügyi Asszisztens

  • A hirdetés 513 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége,

a Pátria Nyomda Zrt.

munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • határidőn túli számlaállomány hatékony kezelése, érvényesítése
  • részletfizetési megállapodások elkészítése, részletfizetések folyamatos nyomon követése
  • belső adatbázisállomány kezelése
  • a behajtással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • hivatalos levelezés lebonyolítása
  • kintlévőségek kezelése telefonon és írásban
  • napi pénzügyi mozgások követése
  • folyamatos kapcsolattartás a kereskedelmi osztályokkal, ügyvéddel
  • pénzügyi problémák szűrése és hatékony, gyors, az adott helyzethez illő megoldása
  • könyvelési, pénzügyi osztály adminisztratív támogatása
  • részvétel a havi zárási munkákban

Elvárások:

  • minimum középfokú pénzügyi, gazdasági vagy számviteli végzettség
  • 1-2 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • magas stressztűrő képesség
  • gyors és pontos adatrögzítés
  • önálló, precíz munkavégzés
  • gyors, analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: pénzügyi asszisztens!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő