www.cvonline.hu

Pénzügyi Asszisztens

  • A hirdetés 327 napja lejárt

Pályázati programok feladatainak ellátásában jártas

munkatársat keresünk pénzügyi területre.

Feladatok:

  • A folyamatok támogatási szerződésekben rögzített pénzügyi szabályoknak való megfeleltetésének betartása és a pénzügyi menedzser munkájának adminisztratív támogatása
  • A projekt munkatársainak hivatalos kiküldetésével kapcsolatos ellenőrzések elvégzése
  • Az eszközök és szolgáltatások, megrendelések lebonyolításában, a megbízásokkal kapcsolatos ügyintézésben, mindezek nyilvántartásában, valamint a fizetési teljesítések nyomon követésében való aktív részvétel
  • A személyi jellegű költségek elszámolásának előkészítése szorosan együttműködve a társosztályokkal
  • Költségfelosztások, pénzügyi feljegyzéseket készítése
  • Kifizetési kérelmek és a változás bejelentések előkészítésében való közreműködés
  • A támogatási szerződéskehez kapcsolódó pénzügyi nyilvántartások, kifizetési folyamatok, jelentések és elszámolások összeállításában való közreműködés
  • A benyújtott elszámolások hiánypótlásának előkészítése
  • A támogatott projekt keretében végrehajtott pénzügyi tevékenységek alapján a teljesítésigazolások és, utalványrendeletek előkészítése
  • A beszámolási kötelezettségek teljesítésében, a pénzügyi és statisztikai információszolgáltatásban és az éves/időközi beszámolók elkészítésének támogatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú, szakirányú végzettség (pénzügyi-számviteli ügyintéző és/vagy mérlegképes könyvelő)
  • Pályázati programok elszámolásában szerzett tapasztalat
  • Megbízható, pontos és önálló munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodás és rendszerszemlélet
  • Monotonitás tűrés
  • Csapatmunkában való aktív részvétel

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Egyedi szakmai tapasztalat
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Próbaidőt követően határozatlan időtartalmú munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő