www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 437 napja lejárt

A Hungary Musashi Festékgyártó Kft. 2006-ban kezdte meg működését Oroszlányban a japán Musashi Paint Co. Ltd. leányvállalataként. Dinamikusan fejlődő cégünk többek között az elektronikai és autóipar számára szállít műanyag felületen használatos speciális festékeket, hígítókat. Cégünk a pénzügyi folyamatok zavartalan működésének biztosítása érdekében munkatársat keres, pénzügyi asszisztens pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • szállítói számlák, banki tranzakciók könyvelése
  • vevői számlák kiállítása
  • pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása
  • havi jelentés készítésében való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Excel, Word)
  • jó kooperációs készség
  • pontosság, precizitás
  • megbízhatóság
  • alapfokú angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • pénzügyi/számviteli területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • határozatlan idejű szerződés
  • hosszú távú munka, biztos háttér
  • Egyéb juttatások: étkezési utalvány

Munkavégzés helye:
Oroszlány

Jelentkezni lehet: az alábbi email címen.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol