www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 392 napja lejárt

Robust Plastics Hungary Kft (9027 Győr, Csókás u.5.) az osztrák Robust Plastics GmbH Magyarországon 23 éve műanyag, főként autóipari termékek fröccsöntésével foglalkozó leányvállalatata új munkatársat keres

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

munkakörbe.

Feladatai:

  • számlázási feladatok ellátása
  • bejövő / kimenő számlák nyilvántartása
  • banki átutalások előkészítése banki szoftverrel
  • bejövő / kimenő posta kezelése
  • pénzügyi egyeztetés szállítókkal telefonon, e-mailen
  • közreműködés a könyvelési anyagok összeállításában
  • egyéb pénzügyi és adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • min. közgazdasági szakközépiskolai végzettség
  • önálló munkavégzés
  • német nyelv középszintű ismerete
  • számítógépes ismeretek (PC-kezelés, Word,Excel jó felhasználói szinten)
  • prezíc, pontos munkavégzés

Előny:

  • azonos vagy hasonló területen szerzett gyakorlat
  • angol nyelvismeret.

Az állás azonnal betölthető, bér megegyezés szerint.

Amit nyújtunk:

  • biztos jövedelem,
  • béren kívüli juttatások,
  • hosszú távú munkalehetőség.

Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német