www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 393 napja lejárt

Dunaújvárosi autóipari beszállító partnercégünkhöz keresünk pénzügyi asszisztens munkatársat.

Pozíció azonosító: R01_Pü
Kategória: Egyéb
Szükséges nyelvtudás: Angol - felsőfok, Angol - középfok, Angol - tárgyalási, Angol - társalgási
Munkavégzés helye: Dunaújváros
Feladatok:

  • Banki átutalások előkészítése;
  • Tranzakciók lekönyvelése a bankszámlakivonatok alapján
  • Bankszámlakivonatok nyilvántartásainak kezelése, iktatása
  • Napi, heti, havi, eseti riportok készítése
  • Okmányos ügyletek előkészítése, nyomonkövetése, rögzítése
  • Szállítók, vevők adatainak frissítése
  • Havi zárási munkálatokban való részvétel
  • Kapcsolattartás bankokkal, vevőkkel, szállítókkal, központtal

Elvárások:

  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) gazdasági végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Pályakezdő vagy 1 éves munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol