www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1032868

Dinamikusan növekvő nemzetközi pénzintézet megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Együttműködési megállapodások készítése,
  • jutalék elszámolással kapcsolatos feladatok elvégzése,
  • kapcsolattartás társosztályokkal, megbeszéléseken való részvétel, képviselet,
  • üzleti levelezések lebonyolítása,
  • statisztikák készítése,
  • feladatokhoz tartozó egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése.

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat,
  • MS Windows felhasználó szintű alkalmazása, (erős Excel),
  • precíz, pontos munkavégzés.

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem,
  • tartalmas munkakör, önálló munkavégzés,
  • dinamikus, fiatalos csapat,
  • kellemes kulturált munkahelyi légkör,
  • projektmunka és képességfejlődés lehetősége,
  • hétfőtől-péntekig, irodai munkarendben.

Előnyök:
  • Jutalékszámításban szerzett tapasztalat.

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, kérjük, küldje el az önéletrajzát a megadott emailcímre