www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 285 napja lejárt

Cégünk Európa számos országában sikeresen működő, magyar tulajdonú vállalat, mely ipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

Budapest mellett, Vecsésen működő telephelyünkre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Leányvállalati riportok ellenőrzése, eltérések egyeztetése,
  • Kontrolling riportok elkészítése,
    • Utalások előkészítése,
    • Kapcsolattartás partnerekkel,
  • Egyéb könyvelési anyagok előkészítése

Követelmények:

  • Minimum 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat vagy pályakezdő frissdiplomás
  • Erős számviteli ismeretek,
  • Magas szintű Excel használat,
  • Angol nyelv aktív ismerete,

Munkavégzés helye: Vecsés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését az alábbi email címre várjuk az önéletrajzát és az elvárt bruttó fizetési elvárását.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő