www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 287 napja lejárt

A FÓRUM Kiadó Kft.

pénzügyi asszisztens

munkatárs 1 fő
napi 8 órában keres.

Elvárásaink a munkakör esetében:

  • középiskolai végzettség
  • képesített könyvelői végzettség
  • pénzügy/számviteli területen eltöltött min. 1 év gyakorlat
  • bérszámfejtési és munkaügyi tapasztalat
  • precíz és megbízható munkavégzés,  jó kommunikációs készség és szervezési gyakorlat
  • kreativitás, céltudatosság, kezdeményezőkészség és önálló munkavégzés
  • stressztűrő képesség
  • képesség csapatmunkára
  • aktív angolnyelv-tudás szóban és írásban (a németnyelv-tudás előnyt jelent)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Apollo könyvelési program ismerete előny

Amit kínálunk:

  • bevezetés a kiadói ismeretekbe
  • jó hangulatú munkahely, fiatal csapat
  • korszerű munkakörnyezet
  • ösztönző  jövedelem és szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, csatolja fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát és jelölje meg fizetési igényét!
Jelentkezését 2016. márc. 31-ig a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címen várjuk. A meghirdetett munkakörrel kapcsolatban érdeklődni lehet a 273-20-93 telefonszámon.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő