www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 478 napja lejárt

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi irodánkba munkatársat keresünk:

Munkakörbe

Főbb feladatok:

  • számlázási feladatok ellátása (saját fejlesztésű programmal);
  • vevői kintlévőségek kezelése;
  • vevők könyvelése (Kulcs-Soft programmal);
  • ÁFA analitika készítése;
  • riportok készítése;
  • kapcsolattartás és egyeztetés az iroda jogászaival, ügyfeleivel,

Elvárások:

  • szakirányú pénzügyi/közgazdasági végzettség;
  • minimum 2 éves – hasonló pozícióban eltöltött - szakmai tapasztalat;
  • MS Office (főként MS Excel) magas szintű ismerete;
  • legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban);
  • nagyfokú precizitás, alaposság; határidők betartása;
  • gyors, analitikus gondolkodásmód, elemzőkészség;
  • önálló és csapatban való munkavégzésre való képesség,
  • mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent;

Amit kínálunk:

  • nyitott, dinamikus, nemzetközi csapat;
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
  • rendszeres képzések;
  • kiváló munkakörnyezet.

A jelentkezés módja:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy angol és magyar nyelvű (nem Europass) önéletrajzát és motivációs levelét küldje el az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol