www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 371 napja lejárt

1992-ben alapított cégünk speciális grafikai tervezőszoftverek és nyomdai előkészítő rendszerek fejlesztésével és világpiaci értékesítésével, a rendszerek installálásával, betanításával, folyamatos karbantartásával foglalkozik.

Pénzügyi-gazdasági csapatunkba keresünk

pénzügyi asszisztenst

6 órás, részmunkaidős foglalkoztatással.

Feladatok:

  • a cég rendszeres statisztikai jelentéseinek összeállítása, az adatgyűjtés rendszerének kialakítása,
  • bankszámlakivonatok rögzítése SAP Business One vállalatirányítási rendszerben
  • vevő kintlévőségek figyelemmel kísérése, fizetési felszólítások elkészítése
  • folyószámla egyeztetések, egyenlegközlők kiküldése,
  • részvétel a havi-illetve éves zárási munkálatokban
  • a cég gépjármű-és mobiltelefonparkjának adminisztratív kezelése (biztosítások, kapcsolattartás )
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása, a pénzügyi vezető munkájának segítése

Elvárások:

  • legalább középfokú pénzügyi és/vagy számviteli szakképesítés
  • kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office programcsomag magabiztos használata
  • jó terhelhetőség, munkabírás
  • precizitás, pontosság, igényesség a munkában
  • önálló munkavégzés, csapatmunka mellett
  • rugalmas, nyitott gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • színvonalas, kultúrált munkahelyi körülmények
  • barátságos, dinamikus munkahelyi légkör
  • versenyképes jövedelem
  • béren kívűli juttatások
  • tanulási, szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye: Budapest, XII.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! A pályázatokat önéletrajzzal és a nettó bérigény megjelölésével kérjük az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő