www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 659 napja lejárt

 Hálózatunk Budapest kiemelt bankszékházainak éttermeit üzemelteti.

 Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • kimenő számlák kiállítása
  • számlázáshoz kapcsolódó teljes körű adminisztráció, dokumentálás
  • esetleges számlareklamációk kezelése
  • a cég rendezvényeiről kimutatások, heti és havi statisztikák készítése
  • rendezvények nyilvántartása, nyomon követése, adminisztrálása
  • üzletvezetőkkel történő folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés
  • adatgyűjtés belső programból
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • a számlakiállítás alapvető szabályainak és jogszabályi hátterének alapvető ismerete
  • minimum 1-2 éves pénzügyi, számlázási tapasztalat
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete

Szükséges kompetenciák:

  • önálló, precíz, gyors és hatékony munkavégzés
  • pontosság, megbízhatóság
  • monotonitás tűrés
  • alkalmazkodó képesség

Előny:

  • rendezvények terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú együttműködés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Stabil, dinamikusan fejlődő munkáltatói háttér

Önéletrajzokat a megadott e-mail címre várunk. (nettó bérigény megjelölésével)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő