www.cvonline.hu

Pénzügyi Asszisztens

  • A hirdetés 515 napja lejárt

Cégünk a papír-írószer kiskereskedelem vezető vállalata.

Törökbálinti központunkba keresünk munkatársat

munkakörbe.

Feladatai:

  • dokumentumok rendszerezése
  • a pénzügyi, könyvelési adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • számítógépes adatfeldolgozás, könyvelés

Elvárásaink:

  • minimum középfokú végzettség
  • határozott, dinamikus munkavégzés
  • jó szervező- és kommunikációs készség
  • kiváló adminisztratív készség
  • precizitás, pontosság
  • alkalmazkodó képesség, rugalmasság
  • általános számítógép felhasználói ismeretek (Microsoft Office, levelezőrendszerek, internet)
  • jártasság az SAP és Excel számítógépes programok használatában

Előny:

  • hasonló adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat, gyakorlat

Amit kínálunk:

  • európai cégkultúra
  • hosszútávú, stabil munkahely
  • jó hangulatú csapat
  • kellemes, színvonalas, igényes munkakörülmények

Munkavégzés helye:

  • Törökbálint

Fényképes, telefonszámmal és e-mail-címmel ellátott önéletrajzát e-mailben a lenti címre várjuk.

A „Tárgy” mezőbe feltétlenül kérjük beírni: „PÉNZÜGYI ASSZISZTENS”

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő