www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 591 napja lejárt

XIII. kerületben található exkluzív lakástextíliákkal foglalkozó cég

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • bejövő számlák, bankkivonatok kezelése
  • kimenő számlák kiállítása
  • pénztárbizonylatok kezelése
  • a dokumentumok könyveléshez történő összeállítása
  • Külföldi gyárakkal való kapcsolattartás (angol nyelven)
  • Ügyfelek kezelése
  • Nyilvántartások vezetése, kimutatások készítése, dokumentálás, archiválás
  • Telefon, telefax, email levelezés kezelése
  • Szállásfoglalás, rendezvények szervezésében aktív részvétel
  • Egyes eseti, nem rendszeresen felmerülő adminisztratív feladatok ellátása
  • Áruátvétel és árukiadás

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • pénzügyi – számviteli alapismeretek
  • Stabil, folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt) – minimum középfokú nyelvvizsga
  • Határozott, jó fellépésű, pro-aktív személyiség, csapatjátékos
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • precíz és önálló munkavégzés
  • Nagymértékű kapcsolatteremtő készség, kitartás, terhelhetőség
  • Magas szintű MS Word és Excel használata, InCash program ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai kihívás és fejlődés
  • Kellemes, fiatalos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:
Budapest

Munkakezdés várható ideje: azonnal

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen fényképes önéletrajzzal, és fizetési igény feltüntetésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol