www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 646 napja lejárt

Cégünk több mint 10 éve a mezőgazdaságban használt, modern, inputanyagok gyártásával és kereskedelmével foglalkozó, innovatív, magyar vállalat, amely nagy hangsúlyt fektet a fenntartható gazdálkodás támogatására.

 pénzügyi asszisztens

munkakörbe keresünk lendületes, nagy munkabírású munkatársat, 2016 januári kezdéssel.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Számlakezelés, szállítói számlák ellenőrzése, kimenő számlák kiállítása
  • Banki utalások előkészítése
  • Könyvelési anyagok előkészítése
  • Készpénz kezelés és elszámoltatás
  • Postázás
  • Szerződések teljesítésének ellenőrzése
  • Cégvezető és a pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • Szervezési és általános asszisztensi feladatok ellátása
  • Gazdasági kimutatások, elemzések készítése

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Pénzügyi és számviteli ismeretek
  • Hasonló pozícióban szerzett, legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz, határozott munkavégzés
  • Önállóság, terhelhetőség
  • Gyakorlott, biztos irodai szoftver használat
  • Jó, magabiztos kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Jó csapat
  • Esztétikus irodai környezet, jó tömegközlekedéssel
  • Minőségi együtt töltött idők
  • Biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel a fent említett elvárásoknak, küldje el motivációs levelét és fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát havi nettó jövedelemigény megadásával az alábbi  e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő