www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens (Törökbálint-Depo)

Trenkwalder
Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2012.07.14.
Hirdetés azonosító: 408261
lejárt

teaser top

Dinamikusan fejlődő, szórakoztató elektronikai termékek, kis- és nagy-háztartási gépek nagykereskedelmével, disztribúciójával foglalkozó és nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba, törökbálinti munkavégzéssel:

Feladatok:

  • Vevői megrendelések feldolgozása
  • Vevőszámlák elkészítése
  • Vevői reklamációk kezelése, jóváírások elkészítése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel (fizetési felszólítás, telefonos ügyintézés, folyószámla egyeztetése)
  • Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel, társosztályokkal
  • Beérkező és kimenő számlák adminisztrációja, könyvelésre előkészítése
  • Jelentések, riportok készítése a vezetőség felé

Elvárások:

  • Középfokú pénzügyi végzettség (felsőfokú előnyt jelent)
  • Angol nyelv kommunikációs szintű, aktív ismerete (cseh / szlovák nyelvismeret előnyt jelent)
  • Nagykereskedelmi cégnél szerzett néhány éves, releváns tapasztalat
  • Pénzügyi, analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló MS Office ismeretek (erős Excel)
  • Pontos, precíz, jól szervezett önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó stressztűrő képesség, terhelhetőség, magasfokú monotonitás tűrés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a hivatkozási szám (BUD-13-396) és a munkakör megjelölésével Kmety Viktória részére az alábbi email címre:

E-mail cím megjelenítése

Nyilvántartási szám: 29338/2000-0100

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.

teaser bottom
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió
Pest