www.cvonline.hu
Pénzügyi asszisztens (Referenciaszám: PJ4571)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.06.10.
Jelentkezési határidő: 2016.06.12.
Hirdetés azonosító: 1048669
lejárt

Újpesti partnercégünk megbízásából keresünk diákokat a következő pozícióba:

Pénzügyi asszisztens

Feladatok:
- TB, bérszámfejtés analitika papíralapú nyomtatása, dokumentálása, iratrendezése
- Könyvelési bizonylatok rendben tartása, irattározás, hiányzó bizonylatok utólagos beszerzése
- Munkavállalói nyilatkozatok, igazolások kiállítása
- Pályázatokhoz szükséges anyagok, iratok, kimutatások elkészítése
- Könyvelők munkájának támogatása (szállító, bank)
- Tárgyi eszköz könyvelés Forrás integrált ügyviteli rendszerben

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Szakirányú tanulmányok folytatása (pénzügy-számvitel, gazdasági)
- Heti minimum 20 óra vállalása hétköznapokon

Amit partnercégünk kínál:
- Karrierlehetőség
- Belső képzéseken való részvétel

Kezdés: 2016.07.01

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.