www.cvonline.hu
Pénzügyi asszisztens (Referenciaszám: PJ3573)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.11.16.
Hirdetés azonosító: 929341
lejárt

Újhartyáni partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióba:

Pénzügyi asszisztens

Feladatok:
- Pénzügyi adminisztráció segítése
- Számlák ellenőrzése
- Beérkező levelek, adatok feldolgozása
- Irodával kapcsolatos napi feladatok ellátása

Elvárások:
- Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Pontosság, precizitás
- Megbízható személyiség

Amit megbízónk kínál:
- Tapasztalatszerzés multinacionális környezetben

- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör
- Bejárás támogatása

Munkavégzés helye: Újhartyán

Kérlek, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.