www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens / pénzügyi előadó

  • A hirdetés 991 napja lejárt

Az Link megjelenítése magyarországi leányvállalata az Link megjelenítése , új munkatársat keres az alábbi munkakörre:

Kínált pozíció:

Feladatok:

  • pénztárkezelés

  • bejövő és kimenő számlák kezelése

  • eseti és rendszeres pénzügyi kimutatások készítése

  • nyilvántartások vezetése

  • kapcsolattartás a partnerekkel és a társosztályokkal

  • számlák elkészítése

  • a pénzügyi vezető munkájának támogatása

    Amit leendő kollégánktól elvárunk:

  • minimum középfokú végzettség pénzügyi területen

  • hasonló munkakörben megszerzett minimum 1-2 éves tapasztalat

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office programok)

  • precíz, pontos munkavégzés

  • magas fokú rendszeretet

  • önálló munkaszervezés és munkavégzés

  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent!

    Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony

  • modern munkakörnyezet

  • munkába járás támogatása

  • béren kívüli juttatási rendszer

    A pályázat beadásával kapcsolatos információ:

    A pályázati anyagnak tartalmaznia kell magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzot, valamint jövedelemigényt.

    Munkavégzés hely:

    Budaörs

    Amennyiben a fenti feltételeknek megfelel és alkalmasnak érzi magát a meghatározott feladatok ellátására kérjük jutassa el a megadott e-mail címre pályázati anyagát:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő