Swicon Zrt.    Pénzügyi asszisztens (pályakezdők jelentkezését is várjuk)

Hozzáadva: 2017.04.23.
lejárt

Megbízónk egyedülálló, teljes körű megoldást kínál melyet a széleskörű szolgáltatási csomagunknak, partnereikkel és egyéb érintettekkel folytatott szoros együttműködésnek köszönhetnek.

Pénzügyi osztályuk bővítésére keresnek új kollégát Pénzügyi asszisztens pozícióba.

Feladatok:

  • Hitelbiztosítókkal való napi kapcsolattartás
  • Vevőlimitek felállítása, vevőlimitek feltételeinek dokumentálása és monitoringja
  • Vevőszámlák könyvelése, banki utalások rendezése
  • Egyéb vevőkkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ügyintézése, kimutatások készítése, társterületekkel történő kapcsolattartás
  • Vevőlimitekről havi riport készítése a hitelbiztosító felé

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Számítógépes irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete, kiváló excel tudás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • Önálló munkavégzés, határozottság
  • Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség
  • SAJÁT AUTÓ (a cég a benzin költséget téríti)

 Előny:

  • PSZF vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • 1-2 éves tapasztalat

Amti a cég nyújt:

  • Szakmai előrelépési lehetőség
  • Benzin támogatás
  • Versenyképes fizetés
  • Képzések

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérem küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre.

Elvárások

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Értékesítés / Kereskedelem, Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió
Bugyi