www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens (német)

  • A hirdetés 1169 napja lejárt

Feladatok:

  • Német nyelvű fizetési felszólítások ellenőrzése, fizetési eltérések felderítése és továbbítása a csapat felé
  • Német vevői számlák tisztázása, majd azok egyeztetése a szállítói oldallal, integrált vállalatirányítási rendszerben
  • Kifizetések előkészítése a banki kivonatok alapján
  • Havi, negyedéves és éves zárások előkészítése és támogatása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és külső ügyfelekkel

Elvárások:

  • Főiskolai/Egyetemi végzettség, Pénzügyi/Gazdasági területen
  • Aktív, kommunikációképes, középfokú német nyelvtudás szóban és írásban (napi szintű használat)
  • MS Office magabiztos használata
  • Precizitás
  • Analitikus gondolkodásmód

Előny:

  • Könyvelési tapasztalat
  • ERP ismeret (Oracle/ SAP)
  • Angol nyelv ismerete

Lili Dallos

Recruitment Consultant

Reed MSS (Multilingual Shared Services)

Tel: +36 1 8833 541

E-mail: E-mail cím megjelenítése

Web page: Link megjelenítése

Apply directly to Lili Dallos for a short pressure free and confidential discussion on this role and other opportunities.  +36 1 88 33 541

Keep up to date with all my urgent vacancies by adding me as a LinkedIn connection and viewing my monthly vacancy presentation.

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő