www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens - kintlévőségkezelési területre

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársakat keres az alábbi munkakörbe budaörsi illetve dunakeszi telephelyére:

Feladatok:

  • Vevői folyószámlák ellenőrzése
  • Vevői egyeztetések elvégzése – ehhez kapcsolódó könyvelések elvégzése
  • Lejárt tartozások kiküldése és kezelése
  • Vevői törzs felülvizsgálata
  • Hitelkeret, fizetési határidő szabályok szerinti beállítása
  • Kézpénzes kintlevőség ellenőrzése

Elvárások:

  • Középfokú gazdasági végzettség
  • Erős excel tudás
  • Középfokú angol nyelvtudás előny
  • Előnyt jelent a kintlévőség-kezelési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős munkarend (napi 8 óra)
  • Feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások
  • Szakmai képzések
  • Támogató csapat
  • Piacon ismert és elismert vállalati háttér

Munkavégzés helye:
Dunakeszi

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre a pozíció tárgyban történő feltüntetésével.

Munkavégzés helye Dunakeszi
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Dunakeszi