www.cvonline.hu

Pénzügyi Asszisztens-Kintlévőség kezelő-Győr

Ügyfelünk egy dinamikusan fejlődő, amerikai hátterű, autóipari beszállító cég, amely hajtóművek, erőátvételi berendezések, alvázak, különböző szerkezeti és motor-technológiák globális, piacvezető gyártója. Partnerünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba munkatársat.

Pénzügyi asszisztens - kintlevőség kezelés (angol nyelvtudással)

Elvárások:

  • Minimum középfokú, pénzügyi végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Ügyfélkapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Kintlevőségkezelésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű, folyékony angol nyelvtudás elengedhetetlen a pozícióhoz
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kedves, barátságos, ügyfélközpontú attitűd
  • Határozott, magabiztos fellépés

Feladatok:

  • A partnercégek kintlevőségének nyomonkövetése és kezelése
  • A pénzügyi csoport munkájának segítése a ki nem egyenlített tartozások kezelésével
  • Számlák fizetési határidejének figyelemmel követése
  • A ki nem egyenlített számlák esetében az ügyfelek megkeresése telefonon és e-mailen

Előny:

  • Egyéb európai nyelv ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye: Győr

Munkavégzés helye Győr
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr