x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Pénzügyi Asszisztens-Kintlévőség kezelő-Győr

Reed Finance-Pénzügyi Asszisztens-Kintlévőség kezelő-Győr
Hozzáadva 2012.07.18.
Hirdetés azonosító: 428582
lejárt

Ügyfelünk egy dinamikusan fejlődő, amerikai hátterű, autóipari beszállító cég, amely hajtóművek, erőátvételi berendezések, alvázak, különböző szerkezeti és motor-technológiák globális, piacvezető gyártója. Partnerünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba munkatársat.

Pénzügyi asszisztens - kintlevőség kezelés (angol nyelvtudással)

Elvárások:

  • Minimum középfokú, pénzügyi végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Ügyfélkapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Kintlevőségkezelésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű, folyékony angol nyelvtudás elengedhetetlen a pozícióhoz
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kedves, barátságos, ügyfélközpontú attitűd
  • Határozott, magabiztos fellépés

Feladatok:

  • A partnercégek kintlevőségének nyomonkövetése és kezelése
  • A pénzügyi csoport munkájának segítése a ki nem egyenlített tartozások kezelésével
  • Számlák fizetési határidejének figyelemmel követése
  • A ki nem egyenlített számlák esetében az ügyfelek megkeresése telefonon és e-mailen

Előny:

  • Egyéb európai nyelv ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye: Győr

Munkavégzés helye:
Győr
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Győr

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése