www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens - Győr (Referenciaszám: RE-1514)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2016.06.26.
Hirdetés azonosító: 1041918

Feladatok:

  • Házi pénztár kezelése
  • Banki tranzakciók követése, nyilvántartása
  • Kapcsolattartás a bankkal, partnerekkel
  • Könyvelők munkájának támogatása
  • Szállítói és vevői számlák rögzítése, szortírozása
  • Az iroda zavartalan működésének biztosítása
  • Menedzsment munkájának támogatása
  • Üzemeltetéshez kapcsolódó feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább 3-4 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló MS Office ismeret
  • Gyakorlatias, proaktív hozzáállás
  • Kitűnő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Rendszerszemlélet

A munkáltató ajánlata:

  • Tervezhető, kreatív feladatok
  • Versenyképes bérezés
  • Modern irodai környezet
  • Fiatalos csapat
  • Tréningek és nyelvtanulási lehetőség

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1514-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -