www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens - Fót

  • A hirdetés 385 napja lejárt

Beszerzéssel, készletgazdálkodással foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk

Pénzügyi asszisztens

munkatársakat Fótra hosszú távra

Feladatok:
  • Beérkező számlák (bel- és külföldi) iktatása, irattározása
  • Szállítói számlák kötelező tartalmi, formai elemeinek rendszeres ellenőrzése, szükség esetén javíttatás a partnerekkel
  • Beérkező számlákhoz kapcsolódó anyagok beérkezésének, árának ellenőrzése a vállalatirányítási rendszerben
  • A Bejövő számla kezelési Csoportvezető által adott egyéb feladatok elvégzése
  • Egyéb pénzügyi és számviteli adminisztratív feladatok ellátása
  • Havi zárásokban való részvétel
  • Kimenő postázás, Bejövő posta napi átvétele, feldolgozása
Elvárások:
  • min. érettségi, szakirányú végzettség (pénzügyi, gazdasági területen)
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás, pontosság
  • Megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
  • Csapatmunkához alkalmazkodó képesség

Előny:

  • ORACLE tapasztalat
  • Multinacionális cégnél szerzett 1-2 éves munkatapasztalat
Juttatások:
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás munkarendben
  • Munkavégzés helye: Fót
  • Versenyképes fizetés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • A munkába jutáshoz céges buszjárat igénybevétele lehetséges vagy útiköltség térítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség -