www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens - Fót

  • A hirdetés 461 napja lejárt

Beszerzéssel, készletgazdálkodással foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk

Pénzügyi asszisztens

munkatársakat Fótra hosszú távra

Feladatok:

·         Beérkező számlák (bel- és külföldi) iktatása, irattározása

·         Szállítói számlák kötelező tartalmi, formai elemeinek rendszeres ellenőrzése, szükség esetén javíttatás a partnerekkel

·         Beérkező számlákhoz kapcsolódó anyagok beérkezésének, árának ellenőrzése a vállalatirányítási rendszerben

·         A Bejövő számla kezelési Csoportvezető által adott egyéb feladatok elvégzése

·         Egyéb pénzügyi és számviteli adminisztratív feladatok ellátása

·         Havi zárásokban való részvétel

·         Kimenő postázás, Bejövő posta napi átvétele, feldolgozása

Elvárások :

  • min. érettségi, szakirányú végzettség (pénzügyi, gazdasági területen)
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás, pontosság
  • Megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
  • Csapatmunkához alkalmazkodó képesség

Előny:

  • ORACLE tapasztalat
  • Multinacionális cégnél szerzett 1-2 éves munkatapasztalat

Egyéb:

·         Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás munkarendben

·         Munkavégzés helye: Fót

·         Versenyképes fizetés

·         Pályakezdők jelentkezését is várjuk

·         A munkába jutáshoz céges buszjárat igénybevétele lehetséges vagy útiköltség térítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol