www.cvonline.hu
Pénzügyi asszisztens - Dunaújváros
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.04.07.
Jelentkezési határidő: 2016.04.14.
Hirdetés azonosító: 1032720
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező Fejér megyei gyártó partnerünk számára keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

Pénzügyi asszisztens

Feladatok:

- Banki átutalások előkészítése;
- Tranzakciók lekönyvelése a bankszámlakivonatok alapján
- Bankszámlakivonatok nyilvántartásainak kezelése, iktatása
- Napi, heti, havi, eseti riportok készítése
- Okmányos ügyletek előkészítése, nyomonkövetése, rögzítése
- Szállítók, vevők adatainak frissítése
- Havi zárási munkálatokban való részvétel
- Kapcsolattartás bankokkal, vevőkkel, szállítókkal, központtal

Követelmények
- Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) gazdasági végzettség
- Középfokú (Europass B2) angol nyelvtudás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit a cég kínál:
- Fiatalos csapat
- Multinacionális környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Utazási támogatás