www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens (diák)

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 1023029

Autóipari világmárkák számára gyártó, német partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Adminisztrációhoz kapcsolódó irodai feladatok ellátása,
  • Számlalefűzések,
  • Excel kimutatások,
  • Pályázati dokumentáció kezelése

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office ismeretek,
  • Jó kommunikációs készség

Juttatások:
  • Multinacionális, korszerű munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelemcsomag
  • Részmunkaidő: napi 4 óra munkavégzés
  • Stabil hátterű vállalat

Előnyök:
  • Pénzügyi területen folytatott tanulmányok

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Nyíregyháza