www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens - Debrecen

  • A hirdetés 228 napja lejárt

Az Autonet Cégcsoport a régió dinamikusan fejlődő autó - és javítóipari szolgáltatója. 18 éves tapasztalat, 1000 fős csapat, 140

márkás termékportfólió jellemzi.

Debreceni telephelyünkre gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk

pénzügyi asszisztens

munkakörbe.

Feladatok:

  • Pénztárkezelés
  • Szállítmány elszámoltatás, gépkocsivezetők befizetéseinek kezelése
  • Gépkocsivezetők által befizetett összegek vevői folyószámlára való könyvelése
  • Számlák, szállítólevelek szkennelése a központi adatbázisba
  • A különböző szállítási dokumentumok előkészítése a központi könyvelés számára (szortírozás, sorba rendezés)
  • Folyószámla egyeztetés a telephelyhez kötött vevőkkel

Elvárások:

  • Érettségi, alap pénzügyi végzettség
  • Erős informatikai tudás, xls erős használata
  • Pályakezdőket is várunk

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős munkarend (napi 8 óra).
  • Feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások.
  • Szakmai képzések.
  • Támogató csapat.
  • Piacon ismert és elismert vállalati háttér.

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát a bérigény az alábbi email címre a pozíció tárgyban történő megjelölésével.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő