www.cvonline.hu

Pénzügyi Asszisztens (biztosítás)

  • A hirdetés 1100 napja lejárt

Megbízónk több hazai és külföldi biztosítót képviselő, pénzügyi biztosítékokkal foglalkozó ügynökség. Csapatuk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Ügyfelekkel, szerződésekkel kapcsolatos adminisztrációs, nyilvántartási és adatszolgáltatási munka ellátása;
  • Számlázás, kintlévőségek behajtásának kezelése;
  • Díjkönyvelés;
  • Jutalék-elszámolások készítése (jutaléklisták letöltése, nyilvántartásban történő összevezetése, ellenőrzése, egyeztetése, jutalékszámla kiállítása, jutalékszámlák egyeztetése a biztosítókkal);
  • Díjfizetés figyelése, elszámolások készítése, kimutatások készítése, egyeztetése;
  • Riportok készítése;
  • Állományegyeztetés a partner biztosítókkal;
  • Szerződések rögzítése;
  • Biztosító, vagy ügyfelek által igényelt statisztikai kimutatások készítés;
  • Felügyeleti jelentések alapadatainak kimutatása;
  • Üzleti terület adminisztratív támogatása;
  • Szakszerű munkával a cég biztonságos működésének elősegítése;
  • Adatszolgáltatás a cég egyéb területeinek, továbbá a könyvelés, pénzügy, informatika és a biztosítók részére;
  • Egyéb felmerülő feladat ügyvezetői utasítás alapján.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség;
  • 2-3 éves hasonló munkakörben, biztosítási vagy biztosítási alkuszi területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Kiváló számítógép-felhasználói ismeretek.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát magyar, illetve angol nyelven a 54.196-os referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre.

Kattintsonaz alábbi linkre a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése" target="_blank">career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol