www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS (Alapfokú német nyelvtudással)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1000016

A térhatároló és biztonsági rendszerek kereskedelmében piacvezető szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő vállalathoz keresünk munkatársat, Budapest XVII. kerületi munkahelyre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Bejövő és kimenő magyar és német nyelvű számlák rögzítése SAP Business One rendszerben
  • Banki utalások és bankforgalom bonyolítása
  • Bejövő és kimenő fizetések intézése
  • Eszközkartonok és egyéb főkönyvi tételek adatfelvitele
  • Fizetési teljesítések kimutatása, egyenlegközlők, fizetési felszólítások kiküldése
  • Garanciális visszatartások nyilvántartása Excelben és Word-ben
  • Kompenzálások, projektgyűjtők vezetése, projekt elszámolások elkészítése
  • Ügyviteli levelezés bonyolítása

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Alapfokú német nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Word, Excel programok alapos ismerete
  • Csapatmunkához alkalmazkodó képesség
  • Megbízhatóság, becsületes munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Korrekt alapjövedelem
  • Változatos munkakör, hosszú távú munkalehetőség
  • Széles körű cafeteria
  • Bejárási támogatás

A munkavégzés helye

Budapest XVII. kerület

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PÉNZÜGYI ASSZISZTENS (Alapfokú német nyelvtudással), Budapest XVII. kerület