www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.05.24.
Hirdetés azonosító: 1054771
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk innovatív és piacvezető szerepet tölt be Magyarországon a környezettudatosság területén. Olyan egyedi megoldásokat kínál és valósít meg, amelyek kivétel nélkül hozzájárulnak a környezet megóvásához és a fenntartható fejlődés eléréséhez világszerte, bármely piaci szektorról is legyen szó. Az alábbi pozícióba keres munkatársat:

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Feladatok:
  • Pénzügyi vezető munkájának folyamatos támogatása
  • Házipénztár kezelése
  • Számlázási folyamatok nyomon követése
  • Pénzügyi kiegyenlítések (bank, házi pénztár) nyomon követése
  • Pénzügyi ügyintézések támogatása
  • Pénzügyi nyilvántartások vezetése
  • Pénzügyi tervezésben való aktív részvétel
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátás
Amit elvárunk:
  • Gazdasági területen szerzett végzettség
  • Microsoft Excel magas szintű ismerete
  • Aktív angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Nagyfokú precizitás, pontosság
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Megbízható, lelkiismeretes és felelősségteljes munkavégzés
Előnyt jelent:
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Román vagy egyéb kelet-európai nyelv ismerete
Amit kínálunk:
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Szakmai támogatás
  • Folyamatos fejlődés, kihívások
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát a fizetési igény, és a munkakezdés legkorábbi időpontjának megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC