www.cvonline.hu
Pénzügyi asszisztens / adminisztrátor
Trenkwalder Kft
Régió: Vas
Hozzáadva: 2017.12.14.
Jelentkezési határidő: 2017.12.19.
Hirdetés azonosító: 1238144

Elektronikai iparban érdekelt multinacionális megbízónk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • törzsadatkarbantartás
  • együttműködés a vállalat központjával és más részlegeivel angol nyelven
  • blokkolt pénzügyi dokumentumok kezelése
  • direkt szállítások számlázása, kezelése
  • bejövő és kimenő posta kezelése
  • kimenő számlák küldése vevőknek
  • beérkező fizetések kezelése
  • hiányzó fizetési részletezők bekérése vevőktől
  • pénzügyi vezető asszisztálása
  • HR asszisztensi teendők: jelenléti ívek begyűjtése, kezelése, szabadságnyilvántartás, betegszabadság nyilvántartása, kiküldetések adminisztrációja/szervezése, havi bérletjegyek beszerzése/kiosztása
  • kapcsolattartás a HR szolgáltatókkal

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • logikus gondolkozás
  • megbízhatóság, pontosság
  • csapatmunka
  • pontosság

Előny

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ismerete

Amit nyújtunk:

  • modern, inspiráló munkakörnyezet
  • érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.