www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens (4 órás munkaidővel)

  • A hirdetés 464 napja lejárt

Bradley, Edwards and Associates Kft.

A Bradley, Edwards & Associates külföldi partnerei számára nyújt testreszabott szolgáltatásokat. Teljeskörű megoldásokat nyújtunk ügyfeleink ingatlanbefektetéseikkel kapcsolatos ügyeiben, az egyszerű adminisztrációtól a lakberendezésig, a bérbeadástól az értékesítésig.

Kínált pozíció:

Pénzügyi asszisztens

(4 órás munkaidővel)

(A jelentkezéseket fizetési igény megjelölésével várjuk!)

Feladatok:

  • elsősorban PÉNZTÁRKEZELÉS (forint, deviza)

          - pénztárbizonylatok kiállítása
          - bejövő készpénzes számlák adminisztrációja
          - a cég dolgozóinak elszámoltatása

  • iktatás, szállítói számlák adminisztrálása
  • számlázás

          - vevői számlák kiállítása

  • banki átutalások

          - rögzítése
          - a hozzá kapcsolódó számlaadminisztráció
          - beérkező banki utalások beazonosítása
Elvárások:

  • pénzügyi területen szerzett középiskolai végzettség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • terhelhetőség
  • megbízhatóság
  • precizitás
  • lelkiismeretesség

Előnyt jelent:

  • angol nyelvismeret

Munkavégzés helye: 1061, Budapest, Andrássy út 38.

Jelentkezés: az alábbi email címen.

Link megjelenítése" target="_parent">Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő