Pénzügyi asszisztens - 13. ker - középszintű angol nyelvtudással
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.01.13.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 1009571
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Családias hangulatú, nemzetközi céghez keresünk pénzügyi asszisztenst, aki a gazdasági vezető jobbkezeként az alábbi feladatokért lesz felelős:

- Vevői számlák kiállítása, kontírozása
- Szállítói számlák ellenőrzése
- Banki kivonatok kontírozása, könyvelése, kiegyenlítések nyomon követése
- Áfa bevallás készítése
- Járulékbevalláshoz adatszolgáltatás
- Vények ellenőrzése, tb elszámolások készítése, ez ezekkel kapcsolatos adatkérés az üzletektől
- Központi forint házipénztár kezelése, vezetése
- Főkönyvi tételek rendezése
- Forint és deviza utalások összeállítása, nyilvántartása
- Dolgozók havi elszámoltatása (fizetés előleg, költségelszámolás, üzemanyag elszámolás készítése)
- Partnerekkel való kapcsolattartás, folyószámla egyeztetések
- Hivatali ügyintézés (pl.: MEP, NAV, Bankok)
- Fizetési felszólítások írása, általános levelezés
- Postai feladóvevények rendelése, üzletek részére e-mailes vagy telefonos jelzés utáni eljuttatása
- Pénzügyi dokumentumok rendszerezése, archiválása
- Szakorvosokkal való kapcsolattartás, bejelentésükkel kapcsolatos ügyintézés
- Havi bérszámfejtési és ahhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
- Kapcsolattartás a számfejtéssel foglalkozó partnerrel
- Havi Cafeteria feltöltések menedzselése
- Igény esetén, havi beszámolók, visszajelzések, statisztikák készítése
- Egyéb, ad-hoc jellegű feladatok elvégzése az ügyvezető vagy a pénzügyi vezető utasítására

Követelmények
- pénzügyi végzettség
- 1-3 év pénzügyi asszisztensi vagy könyvelői tapasztalat
- középszintű angol nyelvtudás (kollégákkal, IT támogatás, rendszerbevezetés angolul van, de nem kell majd napi szinten használni)
- JD Edwards ismeret előny